Inwestycja

Apartamenty Bronowice to inwestycja zlokalizowana wśród niskiej zabudowy w spokojnej części Bronowic Wielkich w Krakowie. W nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się łącznie 30 mieszkań, 2 i 3-pokojowych o powierzchni od 36-64m2 oraz 10 apartamentów dwupoziomowych 3 i 4 pokojowych z tarasami na poddaszu o powierzchni od 58-92m2

Apartamenty Bronowice to komfortowe mieszkania o przemyślanym układzie pomieszczeń. W trosce o Państwa dobre samopoczucie, zaprojektowaliśmy w lokalach duże przeszklenia dzięki którym, przyszli mieszkańcy cieszyć się będą wspaniałym widokiem oraz dużą ilością światła, nie tylko latem.

Zaznaj komfortu życia w wyjątkowym miejscuDla zapewnienia wysokich standardów, w budynku zainstalowana zostanie cichobieżna winda. W garażu podziemnym znajdą się 32 miejsca postojowe z komórkami lokatorskimi do wszystkich mieszkań. Na terenie inwestycji zaplanowanych jest także 19 dodatkowych, zewnętrznych miejsc postojowych.

Zamknięty, ogrodzony i oświetlony teren inwestycji z bramą wjazdową na pilota z pewnością zapewni mieszkańcom Apartamentów Bronowice stałe poczucie bezpieczeństwa.

AP|BRONOWICE

Nasz cel to komfort i radość użytkowania oferowanych przez nas mieszkań Budujemy zadowolenie.

Zobacz mieszkania
30

mieszkań


32

stanowiska w garażu podziemnym


19

miejsc postojowych zewnętrznych


32

komórki lokatorskie