INWESTOR

PP GROUP INVEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa założona w celu realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego, polegającego na budowie budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Smętnej w Krakowie, w ramach projektu inwestycyjnego Apartamenty Bronowice.

Inwestycja realizowana jest przez zespół pracowników posiadających wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji deweloperskich. Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000607432


PROJEKTANCI

Apartementy Bronowice zostały zaprojektowane przez krakowskie Biuro Architektoniczne DESIDERATA.


Dorobek biura obejmuje kilkadziesiąt zrealizowanych obiektów o zróżnicowanej funkcji, od budownictwa mieszkaniowego, poprzez budynki biurowe, hotelowe. Zespół projektowy tworzy kilkudziesięciu architektów zgrupowanych w specjalistycznych działach odpowiadających za poszczególne etapy procesu inwestycyjnego.


GENERALNY WYKONAWCA

WK BUDOWNICTWO WOJCIECH KOTAPKA


Firma powstała w Krakowiei działa na rynku budowlanym od 2005 roku, obszary działalności min. to: budownictwo mieszkaniowe i deweloperskie, usługowe, hotelowe, sportowe, przemysłowe. Dzięki doświadczonej i doskonale zorientowanej w najnowszych trendach kadrze specjalistów, budowane przez WK Budownictwo Wojciech Kotapka obiekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Firmę wyróżnia kompleksowość działań, pozwalająca na obsługę różnego typu projektów oraz klientów.